PŘILBA CATLIKE WHISPER 11 R299P MODRO-BÍLO-ČERNÁ |

ODKAZY

Na úvod » CYKLISTIKA » Náhradní díly a příslušenství » Přilby » Cyklo - dospělé » PŘILBA CATLIKE WHISPER 11 R299P MODRO-BÍLO-ČERNÁ

 

PŘILBA CATLIKE WHISPER 11 R299P MODRO-BÍLO-ČERNÁ

Číslo výrobku:
86314
 
Běžná cena:
4.390 Kč / ks
 
Konečná cena:
1.562 Kč / ks
 
Ušetříte:
2.828 Kč (64 %)
 
Termín dodání:
zboží lze dodat do 7 dnů
 
AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST:
lze ověřit na ikoně "ODESLAT DOTAZ" před odeslání objednávky
 
DOBA ZÁRUKY:
2 roky
 
VRÁCENÍ MOŽNÉ (náklady na dopravu hradí odesílatel ):
do 14 dní
 
AKCE:
do vyprodání zásob
 
Modelová řada:
DOPRODEJ
 
Velikost :
SM
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Whisper Plus skutečně reprezentuje vrcholnou kvalitu a špičkové technologie, na…

Whisper Plus skutečně reprezentuje vrcholnou kvalitu a špičkové technologie, na které je firma Catlike právem hrdá u všech nabízených přileb. Vozí jej světové špičky a prochází tak nejtvrdším testováním v nejextrémnějších podobách cyklistiky. Julien Absalon v této přilbě zvítězil na olympiádě v Pekingu a na MS v MTB XC. Samuel Sanchéz se v ní zde stal také olympijským vítězem na silnici a Thor Hushovd se stal loni mistrem světa ve stejné disciplíně.  Dnes v ní závodí nově např. profiteam Movistar.

Samuel Sanchéz a Julien Absalon v této přilbě zvítězili na olympiádě v Pekingu na silnici i v MTB XC. Nyní je nabízen již čtvrtým rokem a sezónu od sezóny je neustále vylepšován, stal se tak mistrovským dílem ve vlastní kategorii, kde hmotnost, ventilace a především bezpečnost jsou při tvorbě této přilby stejně důležité.

CES (Crash Energy Splitter) technologie je klíčovým faktorem pro zajištění nejvyšších bezpečnostních standardů přilby Whisper Plus.

Nikdy předtím nebyla žádná přilba designována s takovým zaměřením na bezpečnost uživatele. Vnitřní systém přilby a ventilační otvory byly specificky designovány tak, aby jakýkoliv náraz byl rozdělen na celou plochu přilby tak, aby došlo k jeho co nejefektivnějšímu pohlcení.

Whisper Plus - vlajková loď firmy Catlike 39 větracích otvorů

CES technologie Inovovaná vnitřní část v šedé barvě

IN-MOLD technologie-Proces, při kterém je tvrdá vnější skořepina pevně spojena s vnitřní polystyrénovou pěnou v jeden nedělitelný celek, zvyšuje odolnost proti nárazům a zlepšuje rozložení energie nárazu

MPS 3D upínací systém-Catlike exkluzivní zadní upínací systém

MPS (Multi Poziční Systém) umožňuje nastavení zadní části upínacího systému v různých směrech: nahoru-dolů (dle tvaru hlavy), od sebe-k sobě (dle obvodu hlavy)

Dual Flow-Exkluzívní Catlike design - velké přední vstupní vzduchové otvory jsou spojeny s velkými zadními výstupními otvory. To umožňuje konstantní odvětrání přilby tak aby bylo vyloučeno přehřátí.

Velikosti SM 50-54cm (240g) MD 55-58cm (260g) LG 59-61cm (270g)

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
počítadlo.abz.cz