Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PLÁŠŤ KENDA 27.5X2.4-1241A PINNER 60TPI AGC ZDARMA zašleme do Zásilkovny |

Na úvod » CYKLISTIKA » Náhradní díly a příslušenství » Pláště a galusky » Pláště 27,5" » PLÁŠŤ KENDA 27.5X2.4-1241A PINNER 60TPI AGC ZDARMA zašleme do Zásilkovny

 

PLÁŠŤ KENDA 27.5X2.4-1241A PINNER 60TPI AGC ZDARMA zašleme do Zásilkovny

Číslo výrobku:
60016
 
Běžná cena:
1.590 Kč / ks
 
Konečná cena:
1.299 Kč / ks
 
Ušetříte:
291 Kč (18 %)
 
Termín dodání:
zboží lze dodat do 5 dnů
 
Toto zboží zašleme ZDARMA na výdejní místo ZÁSILKOVNY v České republice:
platí pouze pro tento samotný výrobek při minimálním odběru, nelze slučovat s objednávkou produktů bez označení DOPRAVA ZDARMA
 
AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST:
lze ověřit na ikoně "ODESLAT DOTAZ" před odeslání objednávky
 
DOBA ZÁRUKY:
2 roky
 
VRÁCENÍ MOŽNÉ pokud zboží nebylo použito. (náklady na dopravu hradí odesílatel ):
do 14 dní
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Popis PLÁŠŤ KENDA 27.5X2.4-1241A PINNER 60TPI AGC

 • 27.5/650B x 2.40 / 61-584
 • 60 TPI
 • AGC, RSR Dual Layer
 • Kevlar
 • tubeless ready
 • Vyvinuto s pomocí jezdce Aarona Gwina


KENDA PINNER

Pinner je nejnovější plášť od Kendy pro suché podmínky. Exkluzivně vyvinuto s pomocí jezdce světového poháru ve sjezdu Aarona Gwina. Na tratích světového poháru, jako je Leogang a Lenzerheide, je Pinner jako doma a připravený postavit se proti těm nejtěžším soupěřům. Přesnost zatáčení a zejména vysoká odolnost proti defektu jsou jedny z jeho hlavních vlastností. Dostupný v provedení AGC nebo ATC. Ať už závodíte ve sjezdu, nebo létáte po trailech, Pinner je pro vás skvělá volba.

 • Perfektní vypočitatelnost - Konzistentní kontaktní plocha v náklonu vytváří nesmírně vypočitatelný pocit při zatáčení - už žádné nechtěné podklouznutí!
 • Vytvořen pro tvrdý povrch - Vzorek pláště je designován pro co nejlepší funkčnost na tvrdém povrchu, kamenech nebo kořenech při suchých či prašných podmínkách.
 • Pro to nejtvrdší zacházení zvolte AGC ochranu, nebo lehčí plášť pro trailové ježdění s ATC ochranou.
 • Připraveno pro bezdušové řešení.
 • Topo Design - Unikátní a nevšední topografický vzor na bocích a běhounu pláště

  RYCHLOST + + + + -   /   PŘILNAVOST + + + + +   /   OCHRANA + + + + +   /   VÝDRŽ + + + - -


TECHNOLOGIE:

AGC ochrana (ADVANCED GRAVITY CASING)
Nejpokročilejší Gravity řešení
AGC je poslední inovací pro Gravity orientované jezdce. Kenda Vector Shield (KVS), lehký tkaný aramidový materiál, je usazen pod dezénem a bočnicemi pro ochranu plášťů před proříznutím a propíchnutím. KVS nabízí téměř třikrát větší ochranu proti proříznutí, než standardní ochranné materiály. 20 mm extra ochrany podél patky chrání před proražením a odstřelováním pláště. Naše momentálně nejlehčí a nejodolnější Gravity ochrana.

ATC (ADVANCED TRAIL CASING)
Nižší váha
Určený pro trail riding, ATC je lehčí a pružnější, než naše Gravity řešení. Využívá vrstvu SCT na bocích a K-Armor pás pod dezénem. K-Armor dovoluje těsnější vazbu a použití méně gumy, což má za následek nižší hmotnost pláště a ochranu dost pružnou pro tvarování pod zátěží, přičemž stále chrání před proražením, propíchnutím a proříznutím.

RSRDL (RSR Dual Layer)
Kenda vyvinula tuto směs pro novou generaci pláštů pro to nejtěžší zacházení - evoluce existující RSR Stick-E Rubber (RSR) směsi. Na základu skvělého originálu, nová RSR směs je dvouvrstvá guma s měkkou RSR směsí na povrchu a pevnou SRC směsí uvnitř. Nová dvouvrstvá směs nabízí lepší výkon, protože pevný základ SRC uvnitř gumy slouží jako opora pro měkčí RSR směs na povrchu pláště. Výsledkem je směs, která poskytuje větší kontrolu a vydrží déle, než předchozí verze.

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
počítadlo.abz.cz